bielizna 50 twarzy greya tesco

Kiedy Twoje dziecko spać w nocy

Tak, będzie. Ale trzeba być cierpliwym.

Noworodki dużo spać: 16 lub więcej godzin dziennie, ale często w odcinkach tylko jedną do dwóch godzin, czy dnia i nocy. Bardziej spójne harmonogram snu, w którym większość snu zdarza się w nocy, będzie stopniowo rozwijać się jako układ nerwowy Twojego dziecka dojrzewa i jak ona jest w stanie iść już między karmieniami, zazwyczaj kiedy jest około 2 miesięcy.http://www.eskulap-zary.pl/newsView,13,gabinet-masazu,PL

Większość ekspertów zgadza się, że gdy dzieci są około 6 miesiąca życia, są one zdolne do spania w nocy, ale trzeba dostosować swoje oczekiwania: „śpi przez całą noc” w tym wieku oznacza 5 do 6-godzinne odcinki, który nie może być Twoja definicja „śpi przez całą noc.”

W tym momencie, a być może wcześniej, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zachęcić dziecko do spania na dłuższych odcinkach w nocy:

1. Tworzenie wyraźnego rozróżnienia między dniem i nocą. W ciągu dnia, narażać dziecka na dużą ilością naturalnego światła. Zagraj i porozmawiaj z nim i go utrzymać aktywny. I odwrotnie, kiedy budzi się w nocy, zachować światło słabe, dbać o niego z minimalnym nakładzie sił i umieścić go z powrotem do snu. Jest to dobry sposób, aby nauczyć dziecko, że w dzień jest dla zabawy i interakcji, a nocna jest do snu.

2. Postępuj spójnego snem rutyny. Kiedy moje dzieci były dzieci, kiedyś dać im ciepłą kąpiel każdej nocy. Po ich kąpieli Kiedyś je pielęgnować, śpiewać kołysanki i umieścić je w swoim łóżeczku. W całej tej procedurze, światła były słabe i mieliśmy bardzo cicho, sygnalizując, że to koniec dnia i początek nocy. Jeśli jesteś konsekwentny, twoje dziecko będzie opierać się powiązać tę procedurę z pójściem spać.

3. Upewnić się, że warunki w przedszkolu promować snu. Pościel dla niemowląt [http://www.tinytotties.com/] oraz piżamy twojego dziecka powinny być miękkie i wygodne – nie szorstkie; pomieszczenie powinno być stosunkowo ciemno; i temperatura w pomieszczeniu powinna być przyjemnie chłodne – nie za gorąco lub za zimno.
Artykuł napisany przez: