bielizna erotyczna damska czerwona

bielizna erotyczna damska czerwona Powtórz tę czynność co piętnaście minut, aż poczujesz się spokojniejsza.

Coral Colour Therapy

Energia koloru, które pomogą Ci najbardziej jest koralowych; koralowa jest mieszaniną różowym i żółtym. W psychologii koloru, różowy to kolor miłości bezwarunkowej i żółty jest radość. Uzyskany kolor koral jest wyjątkowy w kolorze uzdrowienia.http://banco.com.pl/ Zawarte w koralu mamy poczucie miłości, poczucie akceptacji i szacunku dla samego siebie. Ten kolor sprawia, że ??czujemy się dobrze o sobie. To honoruje naszą wrażliwość. To żywi nas, a to pozwala nam zakwitnąć. Kiedykolwiek czujesz wrażliwe, zdewastowany, przygnębiony lub odrzucone, energia korala jest jak podano wielki uścisk. Używaj jak najwięcej tego koloru jak to możliwe, jak to będzie niezwykle podtrzymujące do was w tym czasie: Odzież koralowe ubrania i biżuterię, znaleźć jakiś koral w kolorze kąpieli z skład celny gdynia bąbelkami, zawinąć się w koc rafy, jeśli nie podoba kolor, można nosić bieliznę koralową!

To ćwiczenie gojenia jest również bardzo przychylny. Usiąść lub położyć się spokojnie, i wyobraź sobie, że jesteś całkowicie otoczone miękkim świetle koralowej barwie. Wizualizacja wygrzewanie kolorów przez skórę, pogrąża się w mięśniach, kościach i krwi. Wyobraź sobie, że jesteś w oddychaniu energię koralowców głąb płuc. Niech energia moczyć w swoim sercu. Wyobraź sobie, że coraz silniejsze z każdym wdechu. Poczuj swoje serce pompuje kolor wokół ciała. Kiedy czujesz, że energia korala wypełnił każdą komórkę ciała, wyobraź sobie energię oczyszczający ból serca i ból od ciebie, dzięki czemu twoje komórki czyste i odnowione.

Za pomocą tych prostych technik uzdrawiania będzie stępić udręki tych pierwszych dniach i tygodniach. Będzie on również usunąć sygnaturę energetyczną szoku i traumy z pamięci komórkowej. Jest to szczególnie ważne, jeśli chce się uniknąć traumy sabotowanie swoje życie i relacje w przyszłości.

Jak szok słabnie, można przejść do następnego etapu przetwarzania straty, a zacznie się odzyskać dobre samopoczucie. Pamiętaj, że bez względu na powód swojej relacji rozpadzie, jesteś wart opiekę i zasługują na bycie kochanym za to, kim jesteś.

Dr Anne Whitehouse jest Kolor Psycholog, Flower Remedies lekarz i autor „You Are The Alchemist – Transform Your Life”. Kiedy doświadczamy bolesnych wydarzeń życiowych jest bardzo ważne, aby usunąć energię traumy. Jeśli stłumić ból i traumę, to osłabić swoją długoterminową zdrowie, dobre samopoczucie i przyszłe relacje. Istnieją proste, bardzo skuteczne techniki lecznicze, które można użyć, aby pomóc sobie i swojej rodzinie. Kolor w szczególności jest delikatny, ale niezwykle potężny. Aby dowiedzieć się więcej kosztowo darmo technik uzdrawiania można użyć, przejdź do www.TheAlchemyDr.com

Artykuł napisany przez: