bielizna 50 twarzy greya f&f

Próbka niemowląt Rutynowa na 3-4 miesiąc życia

Gdy masz dziecko, ważne jest to, że można rozwijać rutynowych na dbanie o niego, tak że nie będą mylić swój czas snu w swoim czasie jedzenia lub zagrać razem. Dzieci powinny prawdopodobnie mają podobne potrzeby i to jest oczywiście, by wiedzieć, co inni mówią o swojej matki harmonogramem zwłaszcza jeśli jesteś pierwszy mama czasu.Konsultantka Renata Perz Poniżej znajduje się przykładowy dziecko rutynowe, które mogą być pomocne między Ciebie i Twojego dziecka!

05:30: Twoje dziecko powinno spać przez ten czas, a zmieniając pieluchy powinno być konieczne, aby uniknąć wysypki. On pewnie głodny teraz więc trzeba go karmić, a potem będzie powrót po spać. To powinno dać Ci więcej czasu na sen też.

08:00: On znów obudzić, głodny. Po karmienie go, on będzie znowu śpi.

Od 9: Po godzinie snu, to on prawdopodobnie wtedy zasnąć. Powinien to być czas, kiedy trzeba go wykąpać i zmienić jego pieluszkę. Będzie spać przez kilka godzin do gry. Jest to dobry moment, aby odnosić się do niego i bawić się z nim.

10:30: Będzie płacz innej butelki. Choć przebywa na jego ochroniarz, można robić inne rzeczy jak pracach domowych, czy można z nim grać.

Południe: Czas nakarmić go ponownie. Nadszedł czas, aby zmienić pieluchę też!

Godzina trzynasta: Aby pomóc mu w jego rozwoju, umieścić go w stanie snu lub drzemki.

Godzina czternasta: Po godzinie odpoczynku, nadszedł czas, aby karmić go ponownie. Potem nadszedł czas odtwarzania na nowo.

16:30: W tym czasie można przygotować obiad dla rodziny, podczas gdy Twój partner (jeśli jest w domu z pracy) daje czas na dziecko.

17:30: Kolejna godzin minęło i nadszedł czas, aby dać mu butelkę ponownie. Pozwól mu spać Trener personalny na godzinę lub dwie.

Godzina dziewiętnasta: Nadszedł czas, aby ponownie zmienić pieluchę. Inna butelka jest również konieczne też. Pobaw się z nim trochę więcej za godzinę.

Godzina dwudziesta pierwsza: Czas znowu karmić swoje dziecko. Powinno to być jego ostatnia butelka na dzień. Kilka minut gry, a następnie umieścić na piżamę.

Godzina dwudziesta druga: Czas spać zarówno dla Ciebie i Twojego dziecka.

Istnieje wiele rzeczy dzieje się w jeden dzień, ale najważniejsze jest to, że spędził wiele uwagi do potrzeb Twojego dziecka, zwłaszcza teraz, że jest bardzo zależny od Ciebie. W następstwie tego harmonogramu pewnością pomoże Ci przez cały dzień bez narażania potrzeb Twojego dziecka.

Aby znaleźć więcej informacji na próbce niemowlaków Schedule, sprawdź FindMyCarSeat.com.

Artykuł napisany przez: