bielizna termoaktywna dla dzieci

bielizna termoaktywna dla dzieci

Jod wydaje się być najgorzej zaś z tego grona, bo gdy chlor, fluor lub brom się w naszym systemie, każdy z nich może zastąpić jodu w naszym hormonu tarczycy. Oni po prostu kopnąć jodu z drogi , i myje się w naszym moczu.

Brom jest tyranem w garść. Wszystkie trzy są złe, ale całkowicie bromu nękają przejmuje.http://www.sipi.com.pl/

A kiedy nasze hormony tarczycy zawiera brom zamiast jodu, mamy zakaz funkcjonowania hormonów tarczycy. Bez względu na to ile z tego co mamy, jesteśmy niedoczynnością tarczycy.

I tu jest haczyk: badania tarczycy-niewiarygodne krew w najlepszych czasach, can not odróżnić jodu i bromu. Więc lekarze wziąć jeden rzut oka na wyniki i wypowiedzieć te słynne słowa: "Jesteś w porządku."

Nawet mąka-by-the-torba komes "bromated". Trzeba polować na dobre rzeczy.

I stawiamy nasze munchkins w piżamie ogniochronne klin-a-block pełne bromu. Myślisz, że to może być jeden z powodów, problemy z tarczycą się z wielu latach wpływając 20% do 50% populacji w dzisiejszych czasach?

Potem jest pestycydy bromek metylu. I bromowane oleje roślinne stosowane w napojach cytrusowych. I brom stosuje się do obróbki wody w basenach pływackich. I tworzyw sztucznych w komputerach.

Dawno, dawno sprzedali żołądek-osadnika nazwie Bromo-Seltzer. Najwyraźniej zderzył się zbyt wielu ludzi, więc oni nie sprzedają go więcej.

Brom jest złe rzeczy.

Aby przeczytać resztę chleba przerażające opowieści, w tym części o pestycydu z Chin, które Subway, OroWheat i wiele innych umieścić w swoim chlebem, przejdź do http://TooPoopedToParticipate.com/blog/more-bad-news-about- chleb.

Więc nie jesteś, przeciągając patooty przez życie, podczas gdy lekarz ciągle podkreślając, że jesteś w porządku. O co chodzi? Wiesz o tym, że nie jesteś w porządku, ale co robić? Bette Dowdell pisze i mówi o tym, co się przeżywa. Mówi o wszystkich wrogów zdrowia w dzisiejszym świecie, a ty będziesz się dziwić, i co trzeba zrobić, aby pomóc sobie, co nie jest skomplikowana, gdy ktoś wyjaśnia.Aby zapisać się do Bette bezpłatnego, tygodniowego zdrowia e-zina, kliknij tutaj, by uzyskać potrzebne informacje. Dlaczego przeciągnąć przez życie, jeśli nie ma takiej potrzeby? Bette nie jest lekarzem, ale jej lat badań dostał ją z dołów; Teraz pozwól jej pomóc.

Artykuł napisany przez: tkaniny na metry