jak dobrac bielizne termiczna

jak dobrac bielizne termiczna

Nauczycieli Classroom – Dlaczego pisanie dla dzieci może być idealnym wakacyjnej pracy dla Ciebie!

Podczas gdy większość nauczycieli w klasie cieszyć letnią przerwę od pracy, że dana pozycja daje im nauczania, inni nauczyciele walczyć, aby znaleźć pracę w niepełnym wymiarze godzin w tym czasie, aby zarobić trochę dodatkowych dochodów.

Jeśli jesteś jednym z tych nauczycieli w klasie, która szuka pracy na pół etatu w okresie letnim, pisanie dla dzieci to może być zadanie szukasz. Oto dlaczego:

1. W roku szkolnym jesteś w bliskim kontakcie z dziećmi i / lub nastolatków w swojej klasie. Oznacza to, że wiem z pierwszej ręki, co dzieci lub młodzieży o tym myśleć, jak mówią, i jak one działają. Można wykorzystać te informacje, aby stworzyć wiarygodny dziecko lub nastolatek znaków i dialogu dla tych znaków, które pierścienie prawdziwe. Jeśli czytać opowiadania i książki dla dzieci ze swoich uczniów w ciągu roku szkolnego, można również poznać rodzaje fabułę, że odwołanie do dzieci i młodzieży.

2. Jako nauczyciel, masz dostęp do biblioteki szkolnej. Porozmawiaj z bibliotekarzem, aby dowiedzieć się, jakie rodzaje książek studentów znaleźć najbardziej interesujące. Również, jakiego rodzaju książki wydają się być brakuje? Czy Twój bibliotekarz szkolny myślę, że musi być bardziej środkowe powieści klasy dostępne dla dziewcząt, na przykład? Czy jest tam prawie nic dostępny na niektórych tematów będących przedmiotem zainteresowania dzieci? Informacje te można wykorzystać do tworzenia opowiadania, powieści i literatury faktu artykuły i książki, które pomogą wypełnić te luki i braki.

3. Wiesz, jakie rodzaje materiałów chcesz użyć w swojej klasie ze swoimi studentami. Dlaczego nie spróbować swoich sił w tworzeniu niektórych z tych materiałów dla wydawców edukacyjnych dla dzieci? Większość z najlepszych materiałów dydaktycznych są tworzone przez samych nauczycieli.
Artykuł napisany przez: