Bielizna Damska

Wybór damskiej bielizny krok po kroku

Musisz wymienić bieliznę na nowsze modele? A może ta, z której korzystasz do tej pory na co dzień nie jest dla Ciebie odpowiednia z tego względu, że okazuje się w praktyce zbyt niewygodna? Rozmiar biustonosza jest dalece odległy od tego, jaki faktycznie powinnaś nosić? Czujesz się mało wygodnie, gdy siądziesz w opiętym stroju typu przylegająca do ciała sukienka? W każdym z tych powyższych przypadków zaleca się przede wszystkim poczytanie poradników takich jak nasz, który pozwoli zwrócić uwagę na to, co w dziedzinie szeroko rozumianego wyboru damskiej bielizny okazuje się zdecydowanie najważniejsze. Poniżej parę skutecznych porad, które zawsze stanowią dla przedstawicielek płci pięknej przydatne wskazówki. Czas start.
Dzisiaj na rynku bieliźniarskim aż roi się od przeróżnych wariantów bielizny – zarówno uwodzicielskie, zmysłowe gorsety, jak również body czy koronkowe majtki i staniki, koszulki, babydoll i wiele innych. Niemniej jednak zanim cokolwiek wybierzemy, powinniśmy udać się do butiku by nas dokładnie wymierzono, lub w przypadku kupowania online zmierzmy się sami i niekoniecznie zaleca się kierować wyłącznie rozmiarówką. To, że w jednym sklepie nasza miseczka czy rozmiar fig jest taki a nie inny, nie oznacza, że dokładnie taki sam rozmiar obowiązywać będzie w innym butiku z bielizną.

Pamiętajmy, że przykładowo podczas wyboru biustonosza bardzo ważne jest podanie nie tylko rozmiaru samej miseczki, co także obwodu w klatce piersiowej, który powinien być wymierzony dokładnie i precyzyjnie, czyli bez skosów i zejścia z góry na dół czy odwrotnie. Stanik ma przylegać do ciała, ale nie może być zbytnio obcisły, aby krępować swobodne oddychanie czy ruchy.
Autor: