Bielizna

Bielizna damska w praktyce

Atrybutem każdy kobiety oraz atrybutem podkreślającym kobiecość przedstawicielek płci pięknej okazuje się znakomicie dobrana bielizna, w tym także i bielizna erotyczna, która dzisiaj nie stanowi już tandetnego zestawu z taniego lateksu, co przede wszystkim pełną zmysłowości i bardzo efektowną garderobą buduarową. Więcej o doborze bielizny damskiej w poniższych fragmentach.
W kontekście dopasowywania bielizny damskiej trzeba mieć na względzie zwłaszcza fakt, że jeśli ma ona naprawdę podkreślać atuty damskie, obowiązkowo powinna zostać dobrana stricte do nasz i wyglądu naszej sylwetki.

W zakresie wyboru bielizny, czy to erotycznej, czy każdej innej, a zwłaszcza tej używanej na co dzień, a więc casualowej, koniecznie powinniśmy nie okłamywać samych siebie. Jeżeli figi pasujące idealnie są rozmiar większe, nie przejmujmy się. Dobrze dobrana czy to bielizna górna, czy też dolna, bądź jednolite komplety w postaci gorsetów oraz body nie mają znaczenia rozmiarowo, jeżeli oczywiście nie będą nas zbytnio opinały, albo wręcz przeciwnie- zwisały nam z ciała, nie przylegając efektownie do sylwetki, co jest równie mało estetyczne, jak eksponowanie nieeleganckich fałdek wynikających z nadmiernej tkanki tłuszczowej. Bielizna damska w praktyce, jak to wspomnieliśmy w tytule niniejszego poradnika, powinna być dobierana do nas pod kątem przede wszystkim robionych pomiarów ciała, czyli warto wziąć pod uwagę to, aby najpierw zmierzyć dokładnie siebie i wszystkie swoje obwody a dopiero po tym kupować bieliznę.
Autor: